Doprava 

Zásielky doručujeme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti 123 kuriér ako balík. Doručenie je na nasledujúci pracovný deň od odoslania. Tovar, ktorý je označený symbolom „na sklade“ odosielame v deň prijatia objednávky (objednávky prijaté do 14:00). Pri každom produkte je individuálne uvedený predpokladaný dátum doručenia.


Osobný odber

Neposkytujeme.


Platba

Spôsoby platby
Kupujúci môže platiť nasledovnými spôsobmi:

Dobierka

Kupujúci platí pri prevzatí zásielky - služba je spoplatená (viď. v krokoch košiku).

Platba kartou online 

Prostredníctvom platobnej brány GOPAY - po odoslaní objednávky budete presmerovaný na zabezpečenú platobnú bránu GOPAY, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je platba autorizovaná, platba prebehne okamžite. 


1. Obvyklá dostupnosť tovaru s termínom jeho odoslania je uvedená pri každom produkte na internetovej stránke e-shopu.

2. Predávajúci je oprávnený vyzvať kupujúceho na prevzatie tovaru.

3. Farebné zobrazenie tovaru na monitore nemusí presne zodpovedať reálnym farebným odtieňom ako ich bude kupujúci vnímať v skutočnosti. Zobrazenie farebných odtieňov je okrem iného závislé aj na kvalite zobrazovacieho monitora, resp. iného použitého zobrazovacieho zariadenia. Váha, rozmery a ostatné údaje o tovare obsiahnuté v katalógoch, prospektoch a iných písomnostiach predávajúceho umiestnenými na internetovej stránke elektronického obchodu predávajúceho sú udávané výrobcom a môžu sa odlišovať od skutočnosti o ± 1% z uvedenej hodnoty.

4. Kupujúci je oprávnený skontrolovať zásielku, teda tovar ako aj jeho obal ihneď po doručení. V prípade zistenia existencie vady tovaru a/alebo v prípade ak zásielka nie je kompletná (nižší počet kusov tovaru, resp. chýba objednaný tovar) je zástupca predávajúceho povinný umožniť kupujúcemu vyhotoviť záznam o rozsahu a povahe vady tovaru, ktorého správnosť potvrdí zástupca predávajúceho. Na základe takto vyhotoveného záznamu môže kupujúci odmietnuť prevziať dodaný tovar s vadou alebo potvrdiť doručenie tovaru s vadou a následne doručiť záznam predávajúcemu a uplatniť reklamáciu vád tovaru u predávajúceho alebo určenej osoby. V prípade, ak kupujúci odmietne prevziať dodaný tovar s vadou, všetky účelne vynaložené náklady na vrátenie tovaru predávajúcemu znáša predávajúci.